Haberler

Telegram CEO’sundan Toncoin’e Destek İtirafı

Bizi Google News'ten Takip Etmek İçin Abone Ol 

Telegram CEO’su Pavel Durov, şaşırtıcı bir şekilde Toncoin‘in satın alındığını belirtti. Durov, Toncoin’e yatırım yaptığını bugün duyurdu. Ne zaman bu yatırımı gerçekleştirdiğini belirtmese de, bu durumu ev satın almakla benzerleştirdi. Pavel Durov, Toncoin’e sahip olduğunu ve hala Bitcoin’e sahip olduğunu açıkça belirtti.

Telegram CEO’su Pavel Durov, şirketin benimsediği kripto para birimi Toncoin’e sahip olduğunu doğruladı. Toncoin’in fiyatı, Durov’un konuyla ilgili açıklamalarından bu yana yüzde 3 artarak 1,34 dolardan 1,38 dolara yükseldi.

Telegram Kurucusu Pavel Durovdan O Marka Telefonlar Icin Kritik Aciklama H1621506735 057Aa6
Telegram Ceo’sundan Toncoin’e Destek İtirafı 3

Telegram CEO’su Pavel Durov, Toncoin’e Sahip Oduğunu Söyledi

Durov, kişisel Telegram duyuru kanalında yaptığı bir açıklamada, şirkete yeniden yatırım yapmak amacıyla yeni ihraç edilen 270 milyon dolarlık Telegram tahvilinin dörtte birini satın aldığını belirtti. Ayrıca, “Bazı insanlar bir ev veya jet almanızı önerirken, ben işime odaklanmayı tercih ediyorum ve sadece Telegram, biraz Bitcoin ve biraz Toncoin’e sahip olmayı tercih ediyorum” diye ekledi.

Durov daha önce Bitcoin’e sahip olduğunu ifade etmişti. On yıl önce 2.000 Bitcoin için yaklaşık 1.5 milyon dolar harcadığını söyleyen Durov, bu miktarın bugünkü fiyatlarla 60 milyon dolar değerinde olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemiz zaten tamamen ücretsizdir. Bizlere destek olmak için lütfen reklam engelleyici kapatın.